Banner Viadrina

Osoby

Dagmara_Jajesniak-Quast ©Heide Fest

Prof. Dr. Dagmara Jajeśniak-Quast


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Kierownik katedry oraz Dyrektor Centrum
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 302
☏ +49 335 5534 2650
📠 +49 335 5534 2655
✉ jajesniak-quast@europa-uni.de

 

Marek Klodnicki ©Heide Fest

Marek Kłodnicki, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Sprawy administracyjne i studenckie, sekretariat
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 303
☏ +49 335 5534 2445
📠 +49 335 5534 2655
✉ klodnicki@europa-uni.de

 

Susanne_Orth_3_190 ©MUV

Susanne Orth, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Management naukowy
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 301
☏ +49 335 5534 2458
📠 +49 335 5534 2655
✉ orth@europa-uni.de

 

Gero_Lietz ©Heide Fest

Dr. Gero Lietz


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Redaktor naczelny serii wydawniczej Interdisciplinary Polish Studies
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 301
☏ +49 335 5534 2633
📠 +49 335 5534 2655
✉ lietz@europa-uni.de

 

Anna Labentz ©Heide Fest

Anna Labentz, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy, redaktor naczelna platformy internetowej Pol-Int
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
📠 +49 335 5534 2655
✉ labentz@europa-uni.de

 

Aleksandra_Polkowska ©Heide Fest

Aleksandra Polkowska, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Zarządzanie techniczne platformą internetową Pol-Int
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 4639
📠 +49 335 5534 2655
✉ polkowska@europa-uni.de

 

Iryna_Tkachivska ©Heide Fest

Iryna Tkachivska, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
✉ shk-zip@europa-uni.de

 

Antje_Wilke ©Heide Fest

Antje Wilke, B.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
✉ whk-zip@europa-uni.de

 

Falk Flade ©Heide Fest

Dr. Falk Flade


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy projektu
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
✉ flade@europa-uni.de

 

Frank_Grelka ©Heide Fest

Dr. Frank Grelka


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy projektu
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 306
☏ +49 335 5534 2631
✉ grelka@europa-uni.de

 

Mark_Keck-Szajbel ©Heide Fest

Dr. Mark Keck-Szajbel


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 304
☏ +49 335 5534 2446
✉ keck@europa-uni.de

 

Johannes_Kleinmann ©Heide Fest

Johannes Kleinmann, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy i doktorant
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
✉ kleinmann@europa-uni.de

 

Stephan_Rindlisbacher ©Heide Fest

Dr. Stephan Rindlisbacher


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 305
☏ +49 335 5534 2637
✉ rindlisbacher@europa-uni.de

 

Anna Steinkamp ©Heide Fest

Dr. Anna M. Steinkamp


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracowniczka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 308
☏ +49 335 5534 2639
📠 +49 335 5534 2655
✉ steinkamp@europa-uni.de

 

Malgorzata_Szajbel-Keck ©Heide Fest

Dr. Małgorzata Szajbel-Keck


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracowniczka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 305
☏ +49 335 5534 2635
📠 +49 335 5534 2655
✉ szajbel@europa-uni.de

 

Anna Szyba ©Wioleta Trzmiel

Anna Szyba, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 306
☏ +49 335 5534 2631
📠 +49 335 5534 2655
✉ zip@europa-uni.de

 

Konrad_Walerski ©Heide Fest

Konrad Jacek Walerski, M.A.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy i doktorant
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
📠 +49 335 5534 2655
✉ walerski@europa-uni.de