Banner Viadrina

Osoby

Dagmara_Jajesniak-Quast ©Heide Fest

Dagmara Jajeśniak-Quast, prof. dr hab.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Kierownik katedry oraz Dyrektor Centrum
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 302
☏ +49 335 5534 2650
📠 +49 335 5534 2655
✉ jajesniak-quast@europa-uni.de

 

Marek Klodnicki ©Heide Fest

Marek Kłodnicki, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Sprawy administracyjne i studenckie, sekretariat
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 303
☏ +49 335 5534 2445
📠 +49 335 5534 2655
✉ klodnicki@europa-uni.de

 

Susanne_Orth_3_190 ©MUV

Susanne Orth, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Management naukowy
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 301
☏ +49 335 5534 2458
📠 +49 335 5534 2655
✉ orth@europa-uni.de

 

Gero_Lietz ©Heide Fest

Gero Lietz, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Redaktor naczelny serii wydawniczej Interdisciplinary Polish Studies
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 301
☏ +49 335 5534 2633
📠 +49 335 5534 2655
✉ lietz@europa-uni.de

 

Anna Labentz ©Heide Fest

Anna Labentz, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy, redaktor naczelna platformy internetowej Pol-Int
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
📠 +49 335 5534 2655
✉ labentz@europa-uni.de

 

Aleksandra_Polkowska ©Heide Fest

Aleksandra Polkowska, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Zarządzanie techniczne platformą internetową Pol-Int
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
📠 +49 335 5534 2655
✉ polkowska@europa-uni.de

 

Iryna_Tkachivska ©Heide Fest

Iryna Tkachivska, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
✉ shk-zip@europa-uni.de

 

Antje_Wilke ©Heide Fest

Antje Wilke, lic.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 311
☏ +49 335 5534 2638
✉ whk-zip@europa-uni.de

 

Falk Flade ©Heide Fest

Falk Flade, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy projektu
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
✉ flade@europa-uni.de

 

Frank_Grelka ©Heide Fest

Frank Grelka, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy projektu
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 306
☏ +49 335 5534 2631
✉ grelka@europa-uni.de

 

Mark_Keck-Szajbel ©Heide Fest

Mark Keck-Szajbel, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 304
☏ +49 335 5534 2446
✉ keck@europa-uni.de

 

Johannes_Kleinmann ©Heide Fest

Johannes Kleinmann, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy i doktorant
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
✉ kleinmann@europa-uni.de

 

Prykowska-Michalak_Karolina_UV_4678 ©Heide Fest

Karolina Prykowska-Michalak, prof. dr hab.


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Wykładowczyni gościnna DAAD
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 207
☏ +49 335 5534 2445
📠 +49 335 5534 2655
✉ prykowska-michalak@europa-uni.de

 

Stephan_Rindlisbacher ©Heide Fest

Stephan Rindlisbacher, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 306
☏ +49 335 5534 2637
✉ rindlisbacher@europa-uni.de

 

Anna Steinkamp ©Heide Fest

Anna M. Steinkamp, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracowniczka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 308
☏ +49 335 5534 2639
📠 +49 335 5534 2655
✉ steinkamp@europa-uni.de

 

Malgorzata_Szajbel-Keck ©Heide Fest

Małgorzata Szajbel-Keck, dr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracowniczka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 305
☏ +49 335 5534 2635
📠 +49 335 5534 2655
✉ szajbel@europa-uni.de

 

Anna Szyba ©Wioleta Trzmiel

Anna Szyba, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Asystentka naukowa
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 306
☏ +49 335 5534 2631
📠 +49 335 5534 2655
✉ zip@europa-uni.de

 

Konrad_Walerski ©Heide Fest

Konrad Jacek Walerski, mgr


Zentrum für Interdisziplinäre Polenstudien (ZIP)

Pracownik naukowy i doktorant
Große Scharrnstraße 23a
15230 Frankfurt (Oder)
🏠 GS 310
☏ +49 335 5534 2630
📠 +49 335 5534 2655
✉ walerski@europa-uni.de